Akbank Kartımı İptal Edemiyorum!

Sercan Ş. |

Akbank'a olan kredimi kapattım. Kredimi kapatırken haberim olmadan hesap işletim ücreti altında 55 TL para kesmişler. Bir şey demedim peki hesabımı iptal edin dedim. Bana 55 TL hesap ücreti tekrar ödeyeceğimi iletti Bakırköy incirli şubesi neden daha 25.11.2014 tarihinde aldınız dedim. Bana iletilen haziran ayından kalma şeklinde oysa benim kredi kartımda talimat vardı her ay 100 TL kesiliyordu sonra baktım ki buradan da zarar görüyorum temmuz ayında iptal ettirdim bu kesilen parayı 38 lira gibi bir zararda oradan kimse sorun çözmüyor kime şikayet edeceğiz nasıl bir anlayış benden talimat aldın 38 lira zarar ettim şimdi 55 lira aldın bir daha Akbank mı asla!

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan Ş.
  04 Aralık
  22:48

  ben neden görmüyorum çözümlerinizi buraya yazıyorsunuz başka ne arayan var ne soran

 • Sercan Ş.
  04 Aralık
  22:47

  halen akbanktan arayan yok bu nasıl anlayış oraya değerli müşterimize en kısa sürede ulaşılacak deniyor ner de halen cevap yok

 • 29 Kasım
  17:56

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi