Akbank Kartımı ATM'de Unuttum

Uğur G. |

Öncelikle bu şikayetimi 2.kez yazıyorum. Üstünden 1 sene geçecek neredeyse. Hala bana Akbank bir dönüş yapmadı. Ben kartımla ATM'den para çekerken kartımı içeride unuttum ve arkamdan gelen kişi 1400 tl para çekti. Şikayette bulundum harcama itiraz formunu da doldurdum. Polise başvurdum. Polis kamera kayıtlarını istedi ve banka 2 ay sonra gönderdi. O da yanlış bankamatiğin kamera kaydını gönderdi.

Sonradan tekrardan gönderildi 3 ay sonra orada polis şahısın resmini çıkardı. Ama hiç sabıkası olmadığı için hiçbir şey yapamadıklarını söylediler ve 2013 un başından beri bu konuyla ilgili herhangi bir dönüş yapılmadı.

Bununla ilgilenirseniz sevinirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  17:32

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi