Murat Kemal A. Teşekkür Mesajı

Yaptıkları yanlışı düzelettiler

Akbank Kartımdan 55 TL Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Murat Kemal A. |

Neo exi 26 öğrenci hesabı kullanmaktayım. Bankanın kendi internet sitesinde http://www.akbank.com/bireysel/exi26/ogrenci-hesabi.aspx "Hesabından, yalnızca yılda 10 TL hesap işletim ücreti kesilir! Hem de 2 taksitte!"açıklamasına istinaden uzun zamandır kullanmadığım hesap kartımı kullanmaya başladım ve 55 TL hesap işletim ücreti alındı.

Yanlışlığın düzeltilmesi için banka ile iletişime geçtim iki adet otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda ücretin iptali söz konusu denildi. Ben zaten öğrenciyim ve iki adet otomatik ödeyeceğim faturam filan da yok sitedeki açıklamaya istinaden Akbank'ı kullanmaya başladım ve 5 tl dedikleri hesap işletim ücreti 55 tl alındı.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Kemal A.
  31 Aralık
  14:23

  Yaptıkları yanlışı düzelettiler

 • 28 Aralık
  19:12

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi