Akbank Kartımdaki Blokeyi Kaldırmadı.

Mevlüde U. |

Akbank axess gold kredi kartını kullanmaktayım ve tüm borcumu kapatmama rağmen hala kartımdaki blokeyi kaldırmayı başaramadılar. Saatlerce hatta beklettiler ve müşteri hizmetlerinin verdiği bilgiler tutarsız olup mağdur edildim. Yetmedi birde şubede bekledim 2 saat. Hala da sorunu çözemediler. 5 ay önce kredi kartı sözleşmemi Pendik Alt Kaynarca Şubesinde yaptım yetmedi yenisini yaptık. Çalışanların sorumsuzluğu ve müşteri hizmetlerinin yanlış yönlendirmesi yüzünden mağdur edildim.
İlgili bankadan şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  10:40

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mevlüde U.
  17 Ağustos
  21:19

  Kartım hala kullanıma açılmadı, hakkımın gereksiz yere sürüncemede bırakılmasından dolayı mağdurum ve Akbank'tan şikayetçiyim, hiçbir memnuniyetimde yoktur.

 • Mevlüde U.
  13 Ağustos
  12:54

  ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile talebimi tarafınıza ilettim ancak hala kartım kullanıma açılmadı. Ve ben taleplerimi tekrar etmedikçe hiçbir işlem sağlamadığınızı zaten önceki işlemlerimde de gördüm.
  İvedilikle işlem sağlamanızı ve daha fazla sürüncemede bırakmamanızı talep ediyorum.

 • 13 Ağustos
  11:03

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi