13 Ağustos 2015

Akbank Kartımdaki Blokeyi Kaldırmadı.

Akbank axess gold kredi kartını kullanmaktayım ve tüm borcumu kapatmama rağmen hala kartımdaki blokeyi kaldırmayı başaramadılar. Saatlerce hatta beklettiler ve müşteri hizmetlerinin verdiği bilgiler tutarsız olup mağdur edildim. Yetmedi birde şubede bekledim 2 saat. Hala da sorunu çözemediler. 5 ay önce kredi kartı sözleşmemi Pendik Alt Kaynarca Şubesinde yaptım yetmedi yenisini yaptık. Çalışanların sorumsuzluğu ve müşteri hizmetlerinin yanlış yönlendirmesi yüzünden mağdur edildim.
İlgili bankadan şikayetçiyim.

Mevlüde 2.320 Okunma

Cevaplar

 • Akbank Temsilcisi18 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mevlüde17 Ağustos 2015

  Kartım hala kullanıma açılmadı, hakkımın gereksiz yere sürüncemede bırakılmasından dolayı mağdurum ve Akbank'tan şikayetçiyim, hiçbir memnuniyetimde yoktur.

 • Mevlüde13 Ağustos 2015

  ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile talebimi tarafınıza ilettim ancak hala kartım kullanıma açılmadı. Ve ben taleplerimi tekrar etmedikçe hiçbir işlem sağlamadığınızı zaten önceki işlemlerimde de gördüm. İvedilikle işlem sağlamanızı ve daha fazla sürüncemede bırakmamanızı talep ediyorum.

 • Akbank Temsilcisi13 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön