11 Eylül 2013

Akbank Kartıma Yapılan Ödeme Ekstremde Görünmüyor!

Akbank Fish kartıma yaptığım ödemeler görünmüyor. Her ay düzenli olarak ayın 1'in de 300 lira ödeme yapmama rağmen bankadan aldığım extreye görünmüyor, çalışanları göremiyor. Bu nasıl olur. Yetmezmiş gibi her ay borcumun üzerinde iki katı ekleniyor. Detaylı açıklama ve acil düzeltme bekliyorum. Üç kuruş paradan alıp bu bankada ki borcumuz kapansın diye her ay yatırım yapayım. Sonrasında banka görevleri yanlışımız olmaz diye geçiştirsinler.

Bankacılığınızın müşteri hizmetlerine ulaşılamasın. Geçen ay ödememle birlikte kalan borcumun 397 lira olması gerekirken elime gelen ekstrede 794 küsur borç vardı bu ay 1024 TL, 1.08.2013 tarihinde 300 lira ödeme yaptım. Aksi taktirde hukuki çözüm arayacağım.

Sevgi 29 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön