Akbank Kartım Teslim Edilmedi!

Safiye G. |

Sizin gibi büyük ve güvenilir bir bankanın bu kadar kötü bir kurye şirketi ile çalışması sizin güvenilirliğinize ve hizmet kalitenize kesinlikle gölge düşürmektedir. Akbank'ın 444 25 25 veya Telekurye'nin 0532 755 ** ** no'lu telefonlarını arayarak sorguladığım 7000190540099 no'lu kargomu hakkında hiçbir şekilde bilgi alamıyor ve bana ulaşmasını sağlayamıyorum. Bu konuda daha hassas davranıp biz bireysel ve maaş müşterilerinizin şikayet ve önerilerini dikkate alırsanız sevinirim.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Safiye G.
  18 Kasım
  10:23

  Bİzim ilk tercihimiz size ulaşmak oldu 2 kez sizin yukarıda belirttiğiniz mail adresinize ve defalarca telefon ile bu şikayetimizi ilettik sonuç alamayınca maalesef bu yolu denedik. Keşke bu site kadar birlikte çalıştığınız firmaları da kontrol ediyor olabilseniz.

 • 16 Kasım
  21:48

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi