Akbank Kartım Kullanıma Kapatılmış.

Neslihan E. |

Akbank müşteri hizmetleri iyi değil. Abartısız 20 dk boyunca bekledim. En sonunda sıkılıp kapattım. Aynı şey bir kaç kez tekrarlandı. Yıldırma politikası konusunda çok başarılılar. En son bankaya gidip hem neden kapatıldığını hemde açılması için ne kadar ödeme yapmam gerektiğini öğrenme yolu seçtim.

Durum daha da içinden çıkılmaz bir hale geldi. Akbank İstanbul Yakuplu şubesine gittim ve kullanıma kapatılmıştı ne kadar yatırırsam açılır dedim. Asgarisin yatırırsanız açılacaktır. Bir sorun yok dedi. Peki dedim yatırdım ve açılmadı. Takip eden ay tekrar gittim. Yine aynı cevabı aldım. Yine yatırdım ve hala açılmadı. Şuan kartımda yaklaşık 450 TL var ama kullanamıyorum. Acil olarak bir çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan E.
  23 Haziran
  14:33

  Firma tarafında 11/06/2014 tarihinde mail olarak bilgi verildiği yazılmış. Ancak ben şikayetimi zaten 16/06/2014'de yazdım. Nasıl önceden cevabı mail ile göndermiş oluyorsunuz ?

 • 20 Haziran
  19:23

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 11/06/2014 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Neslihan E.
  19 Haziran
  18:05

  Standart bir cevap gönderiliyor. Sırf cevaplandı görünmek için. Hiç bir şekilde iletişime geçilmiyor. Sorun halledilmiyor.

 • Neslihan E.
  19 Haziran
  18:04

  Hala ses seda yok. Bu kadar zor bir konu üzerine yardım istediğimi düşünmüyorum. Tutturulmuş aynı cevap yazılıyor sürekli ne arayan var nede kartım kullanıma açıldı. Sorunum halledilene kadar sürekli olarak yineleyerek şikayetime devam edeceğim !!

 • 16 Haziran
  17:44

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi