Akbank Kartım Kopyalandı!

Zafer E. |

Banka kartım kopyalanarak hesabımdan 5000TL civarında para çalındı. 3 haftadır şubeye git call centerla defalarca görüşüp bir sonuç alamadım. En sonunda bir yetkili arayıp savcılığa gitmem gerektiği söyledi. Yaptığım kısa araştırmada savcılığa gidip gitmemenin kendi inisiyatifimde olduğunu ayrıca bu tarz mağduriyet yaşamış başka kişilerin gitmeden paralarının iade edildiğini öğrendim. 3 haftadır kendi güvenlik açıkları yüzünden kopyalanan kartımdan çalınan paramı iade etmiyorlar bir de savcılığa gitmem gerektiğini söyleyip hatalarını bana iş yaptırmaya çalışıp örmeye çalışıyorlar. Bayrama kadar oyalayıp bayramda parasız bırakan Akbank'a çok teşekkür ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer E.
  15 Ekim
  15:48

  Sorun hala devam ediyor. Çalınan param ne iade edildi ne de benimle irtibat kuruldu.

 • 02 Ekim
  16:39

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi