Serdar B. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler,

saygılarımla...

Akbank Kart Üyelik Ücretinin İptalini İstiyorum!

Serdar B. |

Akbank kullandığım 5578 29** **** 5602 müşteri numaralı kredi kartımdan 98 TL üyelik ücreti kesilmek isteniyor. Bankanızın yıllardır düzenli çalışan bir müşterisiyim. Kredi kartından üyelik ücreti alınmayacağına dair Akbank müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmeler sonucunda bana söz verilmesine karşın 29.02.2016 tarihli kredi kartımdan 98 TL üyelik ücreti adı altında bir kesinti yapılmış olduğunu görüyorum. Kart üyelik aidat bedelinin iptal edilmesini arz istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar B.
  22 Şubat
  19:20

  Teşekkürler,

  saygılarımla...

 • 22 Şubat
  16:35

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi