Akbank Kart Üyelik Ücreti İptal Edilmemesi!

Hülya A. |

Akbank Axess kredi kartı kullanıcısıyım kartımdan 98 TL kart üyelik ücreti kesilmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda geri iadesi için merkezin kabul etmediği söyledi. Yakın tanıdıklarım da bu kartı kullanıyor ve onlarda bu kesinti hepsi iade edilirken benden kesilen ücret neden iade edilmiyor.

Ben diğer banka kredi kartlarımı bu üyelik ücreti yüzünden iptal ettim ve Akbank bu konuda çok iyi dedikleri için Akbank ile çalışmaya başladım. Eğer iptal edilmez ise maalesef Akbank kredi kartım dahil bulunan bütün hesaplarımı kapatacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  14:12

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi