Akbank Kart Üyelik Ücreti Alıyor.

Semih Y. |

4 - 5 yıldır sürekli kullandığım karta bugüne kadar 2 tane otomatik ödeme yaparsanız almayız dedikleri üyelik ücretini 8 Nisan'da 87 TL olarak ekstreye yansıtmışlar. Bundan önceki tarihlerde yansımayan bu saçma ücreti ödemek istemediğimi bildirip şikayet oluşturdum. Aradan 5 gün geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı. Tekrar aradığımda olumsuz yanıtlanmış dediler. İlla ki aramam mı lazım öğrenmem için. Ben bu saçma ücreti ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih Y.
  02 Mayıs
  14:25

  almayın arkadaşlar bu bankadan ne kart alin ne de bu bankanın müşterisi olun hala daha bir cevap yok...

 • Semih Y.
  25 Nisan
  10:45

  16 Nisan da şikayetimi buradan ve sizin sayfanizdan yaptım hala bir gelisme yok. Belki vardir ama lutfedip bilgi vermiyosunuz. Ne saçma bir bankasiniz ya musterisini takmayan bir firma olabilir mi?

 • 18 Nisan
  09:47

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi