20 Mayıs 2014

Akbank Kart Ücretinin İadesi İçin Şart Koyuyor.

Kredi kartı ekstremi bugün kontrol ettiğimde 90 lira üyelik ücreti altından benden ödemem gereken para olduğunu gördüm. Telefon hattını aradım durumu aktardım bana cevap vereceğine 6 ay kartınızı açık tutmaya söz verirseniz 90 lirayı iade edeceğiz onaylıyor musunuz dedi. Ne onaylaması dedim etmezsem ne olacak 90 lirayı ödeyeceksiniz .

Kredi kartını geçen sene aldım ve bankaya da kredi kartı aidatı varsa almam dedim. Hayır yok alırlarsa da ararsınız geri ödenir demişlerdi. Ben bu olayı direk banka gişesindeki banka görevlisiyle konuştum. Akbank sizin bana hiçbir şekilde şart koşmaya hakkınız yok.

Kürşat 199 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat 24 Mayıs 2014

    15 senedir akbank kullanıyorum,fatura defterime akbank hesabımı eklemiştim,geçen ay bankada sıra alıp 1,5 saat beklediğim için hesabımı kapatmıştım.bu ayda kredi kartımı kapatmak nasipmiş demek. bugün kredi kartımın borcunu ödeyip kapattırdım.yıllık aidatın geri ödenmesi içinde hakem heyetine en kısa sürede başvurumu yaparım. akbank çözüm ürettimi tabiki hayır...!

  • Akbank Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön