Akbank Kart Ücreti Yok Diye Kart Sattılar!

Burak T. |

Beni cepten arayıp kart verelim size dediler. Kartı tek bir şartla kabul edeceğimi söyledim o da ücret almayacaksanız gönderim dedim. Benimle görüşen müşteri temsilcisi kart ücreti alınsa bile arayın müşteri hizmetlerini hemen iptal ettiririz etmeseler bile chip puan olarak geri ödemesi yapılır dedi bende onayladım.

Kart geldi 1 ay geçmeden kart ücretini hemen yansıttılar. Müşteri hizmetlerini aradım ücret iadesi yapılmayacağını söylediler. Bankanın değil mi hepsi aynı ararlar gönderelim diye ısrar ederler sonrada ödemezseniz faiz işler ödemek zorundasınız derler...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak T.
  16 Mayıs
  15:11

  Evet değerlendirmeye alınmış daha kartı 1 ay kullanmadan yıllık hizmet ücreti alıyorsunuz güzel kılıf...

 • 16 Mayıs
  10:09

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi