Akbank Kart Ücreti ve Duyarsız Müşteri Hizmetleri!

Hacı Yusuf D. |

Bugün saat 22. 13 de Akbank müşteri hizmetlerini yıllık kart ücretinden dolayı aradım. Ama bir türlü ulaşamadım. Ulaştığımda yanlış yeri aramışsınız diye yönlendiriyoruz diyorlar. Tamı tamına beş defa hepsinde dalga geçer gibi baş tarafa geri dönüyoruz. Her aradığımda daha önceki arkadaş da söyledi ama her defasında yine başa dönüyorum. En sonunda bir saatin sonunda hala ulaşamadım.

Bu laubaliliğe bir son vereyim diye çalındı diye kartımı iptal ettirdim. İki yıl öncede banka hesabımdan kesilen ücretten dolayı yıllardır çalıştığım bankadan hesabımı kapatmıştım. Ama hala asıl şikayetimi anlatamadım tarafımdan kesilen yıllık kart ücretimin tarafıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hacı Yusuf D.
  10 Aralık
  18:09

  direk bankanızı beş defa aradım bu aramalarda 50 dakika boyunca müşteri temsilcileriyle görüşmeme ragmen bir türlü aktarma yapmamışlardır ses kayıtlarından çıkar

 • 10 Aralık
  16:28

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi