Akbank Kart Teslimatı...

İsmail D. |

31.08.2016 tarihinde Akbank'dan kredi kartı başvurusu yaptım. Başvurum onaylandı. Kartım 02.08.2016 tarihinde Aktif İleti diye ne olduğu belirsiz bir kurye şirketine verildi. Akbank müşteri hizmetlerini arıyorum, Aktif İleti'nin bir çağrı merkezi yok, bizde ulaşamayız diyorlar. Madem ulaşamıyorsunuz bu firmayla niye çalışıyorsunuz? Bayram tatiline giriyoruz ve benim kartım hala ortalarda yok. Yıllardır Akbank'la çalışıyordum, bitti artık bir daha asla ve asla Akbank'la çalışmam. Hiç kimseyi mağdur etmeye hakkınız yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  15:17

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi