Akbank Kart Sıkıştı Ve Para Hala Hesapta Değil...

Aysen K. |

03/09/2016'da Akbank ATM şubesinden 9:20 veya 9:30 saatlerinde ATM'den para yatırmak için kredi kartımla hesabıma 1000 TL para yatırmak için işlem yaparken işlem hala devam ediyor yazısı bir türlü geçmedi sonra tuşlara bastığımda kilitlendiğini hatta kredi kartımın sıkıştığını düşünerek Akbank ATM'nin önünde müşteri hattını aradım bayağı bir bekledikten sonra kayıt oluşturduk ve bana size dönüş yapılacak deyip beklemenize gerek yok dediler.

Bende ATM'nin önünden ayrıldım fakat aranmadığım için tekrar aradığımda kayıt oluşturulmadığını ve hemen kayıt oluşturulacağını söylediler. Bende bu nasıl bir sorumsuzluk bu tür işlemlerde hemen acil olarak dönüş yapılması kamera kayıtlarının incelenmesi hatta ses kaydımın dinlenmesini talep ettim. Bugün perşembe ve hala dönüş olmadı param hesapta değil bu nasıl bir sorumsuzluk ve bir umursamazlık tabi giden sizin paranız olmayınca bu kadar rahat!

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aysen K.
  07 Eylül
  16:21

  bugün 4.gün ve bana kimse ulaşmadı bu kadar zor mu hemen müdahalaede bulunmak acil bilgi bekliyorum

 • 07 Eylül
  10:45

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi