Akbank Kart Limitimi Habersiz Şekilde Düşürdü Mağdurum!

Muammer G. |

Akbank benden habersiz bir şekilde kart limitimi yarı yarıya düşürdü hem de hiç haber vermeden. Şuanda ben maddi zorluk sebebiyle ödemekte zorlandığım kartım için düşene (bana) bir darbede Akbank tarafından vuruldu.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muammer G.
  20 Haziran
  14:01

  Sakın bu bankanın önünden bile geçmeyin aklınız var ise

 • 10 Haziran
  14:14

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 10.06.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 09 Haziran
  16:57

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi