Akbank Kart Limiti Ve Üyelik Aidatı!

Haydar Özhan S. |

Asgari ücretin 1300 TL olduğu ülkede 1000 TL limitli kredi kartımın limitini 10 kere başvurmama rağmen arttıramadım, üstelik yıllardır aynı kartı kullanıyorum ve ne 1 gün ödemesini geciktirdim ne de 1 lira eksik ödedim, kartla işim olduğunda önce karta para yatırıp limiti arttırıyorum sonra alışveriş yapıyorum. Bu saçmalıkların hepsine sadece üyelik aidatı ödemiyorum diye katlanıyordum ama artık onu da ödemek zorundaymışım! Artık bu kart ve bu banka bana hiçbir şey ifade etmiyor onun için derhal kartımın iptalinin gerçekleşmesini istiyorum!

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  12:26

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi