Akbank Kart Limiti!

Ertuğrul A. |

Eşim Akbank Fish kartına sahip. Normal şartlarda kredi kartı ödemesi yapıldıktan sonra ödediğiniz miktarın ( diğer normal bankalarda olduğu gibi ) kart limitine yansıması gerekmektedir. Ancak bu bankada öyle olmuyormuş maalesef , ne kadar ödeme yaparsanız yapın kart limiti aynen eski haliyle duruyor ve sizin yatırdığınız paranın nereye gittiği belli değil.

Konu ile ilgili defalarca banka merkezine mail yolu ile sormamıza rağmen banka politikası gereği gibi bize saçma cevaplarla dönüşler yapıldı. Böyle büyük bir bankada bunu açıklayacak birinin olmaması ve sorununuzu giderecek birisinin olmaması işin daha da vahim tarafı. Kendileri ile mahkemede hesaplaşacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  17:25

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi