15 Aralık 2015

Akbank Kart Kesim Ücreti Alıyor!

Bundan 8 ay önce dosya masrafları ve kart kesim ücretleri hakkında Hakem Heyeti'ne başvurdum. Geçtiğimiz cuma günü 380 TL yatacak tutarı 305 TL olarak yatırdılar. Eksik yatan 75 TL'yi sineye çektim ve paramı çekmek için ATM ye gittim ve şaka gibi 58.82 TL hesap işletim ücreti kesilmiş. Çok ihtiyacım olduğu şu zaman da her hangi bir bilgilendirme yapmadan kestikleri için siz Akbank'ı kınıyorum ve sizden rica ediyorum hakkım olan paramı iade edin. Edilmediği takdirde tekrar Hakem Heyeti'ne başvuru yapıp daha önceden eksik tutarla birlikte başvurumu yapacağım. Lütfen paramı iade edin.

Ersin 174 Okunma

Cevaplar

  • Ersin 17 Aralık 2015

    Siz ve size bağlantılı olan hiçbir kurumla tekrar bir çalışmam olmayacak. Bütün kredi kartlarımı ve hesaplarımı kapattım. Yaklaşımınız ve açıklama metodunuz kesinlikle bir muamma ve yetersizdir.

  • Akbank Temsilcisi15 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön