Akbank Kart İptali...

Niyazi Y. |

Babam geçen ay vefat etti .Adana Turgut Özal şubesi bireysel temsilcisine gittik. Akbank axess kartına borcu var denildi, normal hesap sıfırdı borcu kapadık hesap kapansın istedik çıktık.

Sonrasında kartı getirmezseniz hesabı kapatamam diyor böyle bir şey yok diğer hiçbir banka istemedi, bunlar işi zora koşuyor daha kırkı çıkmamış adamın hesabını borcu ödememize rağmen kapatamıyoruz.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  11:33

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 16/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 13 Temmuz
  14:42

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi