Akbank Kart Harcama İtirazı Reddi!

Özkan B. |

Şifreli işlem yaptığım için kart harcama itirazım reddedilmiştir. Yani bu ülkede Akbank kartları ile şifreli işlem yaparak çok güzel insanları mağdur edebilirsiniz! Şifreli işlem yaparak kredi kartı ile her şeyi satın alabilirsiniz, burada kartı kullandıran bankanın ve satıcının hiçbir suçu yoktur ortada bir mal ve hizmet aldığıma dair ne bir fatura ne bir belge var satıcının Akbank'a kartlarını kullandırması için yüklü para bile verdiği düşünülebilir. Böyle değil ise lütfen biran önce harcamalarımı geri iade etsinler!

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Temmuz
  12:20

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 13.07.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 10 Temmuz
  16:10

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi