Akbank Kart Aidatımın İadesini İstiyorum!

Nurettin Ş. |

Her zaman ki gibi ekstreye kart aidatı yansıdı. Tek farkı bunu iptal ettiremedik. Gerekçe kart limitinin düşmesi ve harcamaların azalması. Böylesine akla ziyan, iş ahlakına aykırı bir yaklaşım olamaz. Defalarca yardım istememe rağmen ücret iptali sağlanmadı. Bazı müşterilerin iptal talepleri yerinde görülürken talebimin ret edilmesi tüketiciyi köşeye sıkıştırmaktan başka açıklaması yoktur.

Şöyle ki; çevremdeki Akbank müşterilerini bankadan koparma konusunda gerekli adımları attım. Sırada sosyal medya ortamında gerekli bilgilendirmeleri yapmak kaldı. Ve nihayet onu da bu ortamda başlattık.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  11:13

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi