Akbank Kart Aidatı Yüzünden Kartımı İptal Ettim.

Hakan C. |

4 yıldır aylık 1500 TL ortalama ile kullandığım Axess platinium kartımı müşteri hizmetlerinin olumsuz tutumu yüzünden iptal etmek zorunda kaldım. Ocak ayında 100 TL kart aidatı ekstreme yansımasına rağmen aylar sonra bunun farkına vardım ve müşteri hizmetlerine bu ücretin iptal edilmesini istedim, fakat; olumsuz tutumları neticesinde kartımı kullanıma kapatmak zorunda kaldım. Bazı müşterilerin 6 ay kapatmama sözüne 100 TL puan verip kart aidatını da talep üzerine silen müşteri hizmetleri, benim gibi platinium müşterisini kart aidatı yüzünden kaybetmeyi göze alıyor. Müşterilere çifte standartla yaklaşmak Akbank gibi bir firmaya kesinlikle yakışmadı.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan C.
  18 Eylül
  16:18

  Yollar ayrıldı axessle, kaybeden banka oldu.

 • 23 Ağustos
  09:41

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi