Akbank Kart Aidatı Ödetmesi!

Gözde Yldrm D. |

Akbank'ın kredi kartını kullanmaktayız. Kredi kartımın ekstrasında kart aidatı gördüm ve bankanın çağrı merkezini arayarak ödemek istemediğimi söyledim konuştuğum kişiyse iptal ettiğini kart borcundan sildiğini söyledi fakat bugün ödeme yapmak için bankamatiğe gittiğimde silinmediğini gördüm ve tekrar çağrı merkezini arayarak durumu bildirdim ve bana ödemek zorunda olduğumu sonra silineceğini söyledi ve bana ödetme zorunluluğu kılındı hiç kimse artık kart aidatı ödemiyorken benim ödemem kadar saçma bir şey olamaz. Yardımcı olunmasını ve bu bilgiden sonra dalga geçer gibi bir şey olmasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  09:17

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi