Akbank Kart Aidatı Kesti.

Tuncay Ş. |

Aktif olarak kullanmadığım üstüne kendi hesabımda nakit paramın bulunduğu 43550920**** No. 'bu kredi kartıma 90 lira üyelik ücreti yansıtmışlar. Ödemeyi hesabımda para olduğu için yapılmış. 444 25 25 i İptali için aradığımda iptal olamayacağını sebebini sorduğumda ise bankanın kararı olduğunu bildirdiler.

Kartı alırken yıllık ücret ve aidat ücreti alınmayacağı bilgisi verilmiştir. Tüketici haklarında hakkımı aramak üzere Akbank merkezine durumun şikayet olarak ihtarname çektim. Gereğinin yapılmasını ve haksız yere kesilen paramın iadesi istiyorum. Nitelikli olarak taahhüt edilen sözlerin yerine getirilmesini rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  17:34

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 09.12.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 08 Aralık
  14:46

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi