19 Şubat 2013

Akbank Kart Aidatı Kesildi!

Akbank Uşak şubesi maaş müşterisiyim. 1 Ocak 2013 ten itibaren maaş sözleşmemiz yapıldı. Yani maaş müşterisiyim. Sürekli olarak maaş ve ücretlerimiz bankaya yatırılıyor. Maaş müşterisi olmamız sebebiyle kredi kartı aidatı olmayacağı söylenerek herkese kredi kartı gönderildi.

Daha ikinci maaşımızı yatırıldığı 15 Şubat 2013 tarihinde hemen 85 lira kredi kartına kart aidatı yansıtılmış. Oysa ben daha maaşımı bile çekmedim. 2000 lira param bankalarında boş yere duruyor. Hem paramı kullanıyorlar. Hem de kredi kartı aidatı yansıtılmış. Kart aidatının ve kredi kartının iptal edilmesini talep ediyorum. Bu şekilde uğraşamıyacağım. Farkına varmasaydık kart aidatını ödeyecektik.

Kenan 34 Okunma

Cevaplar

  • Kenan02 Mart 2013

    kenarı yırtık paranızı ziraat bankasından değiştirebilirsiniz.

  • Kenan19 Şubat 2013

    ilginiz için teşekkür ederim.

  • Akbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön