Akbank Kart Aidatı İadesi Yapmıyor!

Hatice B. |

Akbank 2 ay önce açtırdığım (kart tipi talebim olmadan en yüksek kart ücreti olanı vermişler) kredi kartımdan üyelik bedeli altında 108 TL ücret almıştır. İtirazım üzerine iptal edemeyecekleri, kart ücretinin iptal edilebileceği müşteri sınıfına girmediğim söylendi. Kızdım ve kartı kapatacağımı 3 ay için bu ücretin alınmasının doğru olmadığını söylememe rağmen yine de ücreti iptal etmediler (yani 3 ay kullandığım karta 108 TL ödedim).

Bu ücretlerini ödediğim kartı kapattım kalan taksitlerimi her ay ödemeye devam ederken bu seferde 0,99 kuruş. Toplam dönem faizi ekstreye yansımış bu bankaya 1 kuruşumun bile gitmesini istemiyorum artık.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  11:07

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi