Akbank Kart Aidatı İadesi..

Figen B. |

14.01.2015 te Akbank'ın kart aidatı adı altında tarafımdan kesmiş olduğu 290 TL'nin iadesi için Diyarbakır Kayapınar Hakem Heyeti'ne başvurdum. 01 Temmuz 2015 de tarafıma Hakem Heyetinden 290 TL'nin iade olunacağı tebligatı geldi.

Yaklaşık 6,5 ay olmasına rağmen hakkım olan iade, defalarca Akbank şubeleri ve Akbank Genel Müdürlüğü'ne başvurmuş olmama rağmen yapılmadı. Benzer kesintiler sebebiyle farklı bankalar tarafından iadelerim gerçekleşmiş olmasına rağmen 290 TL gibi komik bir rakam için aylardır oyalanıyorum. Gerekirse bundan sonraki aşamada Tüketici Mahkemesi'ne de başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  17:00

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi