09 Şubat 2016

Akbank Kart Aidatı İadesi..

Yaklaşık 2 - 2,5 yıldır elimde bulunan ve şimdiye kadar sadece 20.01.2016 tarihinde 1 kere harcama yaptığım 750 TL limitli kredi kartı için kesilen 87.00 TL kart aidatı ücretimin iadesini talep ediyorum.

Kesilen aidat aidat ücreti, kart limitine göre orantısızdır. %10 daha fazla bir kart ücreti talep edilmektedir. Ayrıca bu karttan alınan hizmetin karşılığından çok daha fazladır. 1 kere kullanılmış bir kart için böyle bir ücret talep etmek doğru değildir.

Erhan 33 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön