13 Temmuz 2013

Akbank Kart Aidatı İade Edilmiyor!

Akbank' a kredi kartı aidatlarımı iade etmesi için başvurdum. Olumsuz cevap aldım ve tüketici mahkemesine dava açtım mahkeme lehime karar verdi ve karar metnini Akbank' a gönderdim. Bana Akbank mesaj attı, talebiniz tarafınıza iade edilmiştir diye. Ancak hesabımda bir şey göremedim.

Aradan 2 gün geçti ve bir mail aldım Akbank' tan. Uzun uzun savunma yazmışlar ve talebinize olumlu cevap verilememektedir diye bitirmişler. Ne diyim bilemedim. 2 gün içinde bu kadar kararsız ve ne yaptığını bilmeyen bir banka. Adı da kocaman Akbank. İcraya gideceğimi buradan ilan ediyorum. Tüketicilerin dikkatine.

Kenan 42 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Temmuz 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön