Akbank Kart Aidatı Almış!

Muhammet G. |

Akbank kart aidatı olarak 100 TL ücret beyan etmiş. Bu aidatı kesinlikle reddediyorum. Hesabımdan kart aidatı olarak herhangi bir ücret kesilirse yasal yollara başvuracağımı belirtirim. Eğer ücret kesilmiş ise iadesini arz ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet G.
  01 Şubat
  18:21

  Bahsetmis olduğum kart aidatı 2016 Ocak ayında teblig edildi. 've odemeside ocak ayi içinde yapıldı. Bu tahsilatin iadesini istiyorum.

 • Muhammet G.
  01 Şubat
  18:13

  Drum hakkında hala bir sonuclanma yok. Lütfen en Lisa surede kart aidatinin iadesini gerceklestiriniz. Aksi takdirde hukuki Islem baslatacıgımı bildiririm.

 • 05 Ocak
  16:53

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi