09 Mayıs 2013

Akbank Kart Aidatı Almaktan Bıkmadı!

Akbank yöneticilerine seslenmek istiyorum.Ben Akbank tan kart çıkardım ben istemediğim halde premium kart çıkarmışlar çünkü kart aidatı normal kartın iki katı.Son zamanlarda kartımı kullanmıyordum borcum yok diye ekstrelerime bakmıyordum.

Geçenlerde alışveriş yaptım ekstreme baktım bir de ne göreyim uzun süredir kullanmadığım karttan 90 tl kart aidatı kesmişler.Herkes mahkeme kararıyla bankaların kart aidatı kesmesi usulsüz diye on yıllık aidatlarını geri aldı Akbank hala kimden ne koparırsam mantığıyla kart aidatı kesiyor.Sizden ricam bir devlet memuru olarak bana borç olarak yansıttığınız kart aidatımın borç hanemden düşmesini istiyorum.Aksi halde sendikamın desteğiyle mahkemeye başvuracağım.

Fatma 103 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön