Akbank Kart Aidatı Alıyor!

Tugba A. |

C.. A.. adına olan kredi kartımdan bu ay 90 TL kredi kartı aidatı kesilmiş ve benim bundan hiçbir şekilde haberim olmadan. Bankayı arayıp görüştüğümde 1 saat beni telefonda bekletmeleri yetmezmiş gibi iade yapmayacaklarını söylediler. Ben böyle bir bankanın benden aldığı parayı asla ve asla ödemeyeceğim. Yetkili kimse şikayetimi iyice okusun. İnceledim ki tek ben mağdur da değilim. Bu şekilde insanları kandırmaya devam ederlerse zaten Akbank diye bir banka kalmayacak. Derhal benden alınan paranın iadesini tarafıma istiyorum ve bunu chip para şeklinde de değil nakit olarak silinsin lütfen. Böyle bir banka hiçbir yerde görmedim!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tugba A.
  04 Şubat
  13:12

  Akbank bankası benimle iletişime hala geçmedi. En kısa zamanda dönüş bekliyorum. İlgisizsiniz çok. Yapılan davranış ve tutumunuzdan şikayetçiyim.

 • Tugba A.
  01 Şubat
  22:17

  Acaba bu firma ne zaman iletişime gececekte bizde sonucu ogrencez biran önce sorunum cozume kavussuz aidatinizi geri alin.

 • 01 Şubat
  10:00

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi