20 Nisan 2016

Akbank Kart Aidatı Alınması!

Öncelikle 20 yıllık Akbank müşterisiyim. Kredi kartı alırken bize kredi kartı aidatı olmadığı söyleniyor ve bizde inanıp alıyoruz. Bir bakıyoruz ki gelen ekstreye kart aidatı yansıtılmış. Nasıl böyle bir şey olabiliyor almadan önce yok deyip de daha sonrasında böyle bir şey yapılabiliyor. Bir müşterisi olarak Akbank firması bu yaptığı davranış sebebiyle şu an için müşteri kaybetmek üzere. Eğer kart aidatım iptal edilmez ise banka ile tüm ilişkilerimi koparacağım ve yeni bir bankayla anlaşacağım ve bu konuda Tüketici Mahkemelerini başvurumu ileteceğim. En kısa zamanda bu konuda banka yetkileri tarafından aranmak istiyorum ve kart aidat yıllık üyelik ücretini iptal etmesini istiyorum. Bu durum karşısında ya banka 20 yıllık sağlam müşterisini kaybedecek ya da eskisi gibi çalışmaya devam edecektir.

Orhan 79 Okunma

Cevaplar

  • Orhan 24 Nisan 2016

    Daha önceden iptal edilen kart ücret şimdi neden olmamaktadır. Diğer müşterilere yapılan bu uygulama 20 senelik Akbank müşterisine neden yapılamıyor. Yarından itiberen dosyamı Tüketici Mahkemelerine bırakacağım. Şikayetim hemen çözümlenmesini ve olumlu adımlar atılmasını bekliyorum. Bu gidişat Akbank ın 20 senelik müşteri kaybetmesine sebep olacaktır. En kısa zamanda geri dönüş bekliyorum.

  • Akbank Temsilcisi20 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön