Akbank Kart Aidatı!

Mustafa T. |

Akbank tarafından kesilmiş olan kart aidatını iptal ettirmek üzere Akbank müşteri hizmetlerini aradım. İadenin yapılamayacağını sözlü olarak ifade ettiler. Bu kredi kartını alırken bana ısrarcı olan banka memuru kesinlikle kart aidatı ödemeyeceğimi kesilse bile bir telefonla iade edileceğini söylediler ve 4 yıldır söylendiği gibi oldu ve hiçbir sorun olmadan kart aidat kesintisi iptal edildi. Kullanmakta olduğum kartı bana verirlerken kesinlikle aidat ödemeyeceğimi belirttikleri için Akbank gibi büyük bir şirketin personelinin beyanına güvendim. Bu kart ile birlikte Akbank'taki hesabımda da dört tane ayrı fatura talimatı olup yıllardır ödemelerimi de buradan yaptım. Ve ödemelerimi düzenli şekilde de yaptım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  15:03

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi