Akbank Kart Aidatı!

Emrah S. |

Çalıştığım firma tarafından maaş kartı olarak bana gönderilmiş olan Axess kartıma 80 TL kart aidatı kesilmiş, akabinde müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşme neticesinde "kartınız ücretli, bu sebepten dolayı kart aidatınızı iademiz söz konusu değildir" denmiştir. Benden haksızca alınan bu kart ücretini kesinlikle ödemek istemiyorum. Yıllık kart harcamalarımdan daha fazla bir kart ücretini talep ediyorum gereğinin yapılmasını ivedi bir şekilde rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah S.
  31 Aralık
  13:29

  16 gün oldu banka tarafından daha geri dönülmedim illa 2016 yılını bekleyip haklı durumamı çıkmak istiyorsunuz? nerede görülmüş böyle kurumsal şirket?

 • 16 Aralık
  09:16

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi