Akbank Kart Aidatı.

Salih D. |

Akbank'ı aradım kart aidatımın iptal edilmesini istedim. Yasal olarak kart aidatı alınıyor. Sözleşmenizde var dedi sözleşmeyi görüyormuş gibi tamam sözleşmeyi istiyorum mailime dediğimde yok S*** bey biz gönderim yapamıyoruz şubeye gideceksiniz nüsha için ama onlarda vermeyebilirler diye bir açıklaması var. Sağ olsun çok bilgilendirdi. Aidat kanunundan bahsettim sözleşme dedi. Derhal kartıma iadesini istiyorum hakem heyetinde görüşürüz yoksa şubeyle falan uğraşamam sözleşme bile olsa bu kanundan önce imzaladığım birşeydir o.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih D.
  11 Kasım
  16:50

  Dönüş yapıcak mısınız artık

 • Salih D.
  05 Kasım
  12:08

  Mailime falan hiç bir bilgi gelmedi ne mailinden bahsediyorsunuz.

 • 03 Kasım
  19:33

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 03.11.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 03 Kasım
  18:53

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 30 Ekim
  15:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi