Akbank Kart Aidat Ücreti!

Mustafa K. |

Axess kartıma kart aidat bedeli yansıtılmayacağı söylenmesine rağmen 90 küsur lira gibi bir ücret yansıtılmış bulunmaktadır. Kart aidat ücretinin geri ödenmesini talep ettiğimde yasal olarak alma hakkına bu sene sahip olduklarını ilettiler.

Konuşmalarda hemen hemen tüm müşterilerine iade edemediklerini beyan ettiler. Buradan çıkaracağımız sonuç iade edilen müşteriler olduğu kanısına vardığımız oldu. Ben yasal olarak benim iznim ve bilgim dahilinde olmadan kesilen ücretin iade edilmesi. Hatta bu ücretin tahsil edilmemesi. Kesilen ücretin iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  16:52

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 27/05/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 27 Mayıs
  16:33

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi