06 Haziran 2014

Akbank Karar Olmasına Rağmen Ödeme Yapılmıyor.

Tarafımdan tahsil edilen ipotek ücreti olan 215 tl'nin tarafıma iade edilmesi için tüketici hakları hakem heyetine başvuruda bulundum ve 215 tl'nin tarafıma iade edilmesi yönünde 08.05.2014 tarihinde karar verilmiştir.

Banka ile yaptığım görüşmelerde karar ulaşmadı denildi ve faks numarası verildi 3 kere kararı bankaya faks çektim. Banka 215 tl'nin sadece 15 tl'sini tarafıma iade etmiştir ve kalan 200 tl'yi tarafıma iade etmemektedir.

Bu konuda gereğinin yapılmasını rica ederim.En kısa sürede 200 tl'nin tarafıma yatırılması aksi taktirde de icra işlemi başlatacağımın bilinmesini isterim. Akbank ile çok kez görüştük ve sonuç elde edemedik.

Hakan 789 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Haziran 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön