Akbank Karar Elimize Ulaşmadı Diyor!

Erkan T. |

04.05.2015 günü 1469 karar numarasıyla Eskişehir Tepebaşı Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyeti kararı dosya masrafının ödenmesi yönünde çıktı. Karar metni elime ulaştı ancak bankayı aradığımda henüz ulaşmadığını söylüyorlar. Faks çekebileceğimi belirtmeme rağmen bu teklifimi kabul etmeyip mutlaka hakem heyeti tarafından gelen yazıya ihtiyaç olduğunu söylüyorlar. Bu karar ne zaman ellerine geçer bilmiyorum. Bu konuda Akbank olarak ödememin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  12:45

  Değerli Müşterimiz, talebinizin www.akbank.comaracılığıyla Bankamıza ulaştığı belirlenmiş olup inceleme devam etmektedir.

  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 27 Mayıs
  11:52

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi