16 Eylül 2013

Akbank Kapanan Kredinin Sigorta Parasını İade Etmedi!

Akbank'tan kullandığım 24 ay vadeli krediyi 6.ayında kapattım ancak benden söz konusu kredi için kesilen sigorta ücretinin kalan kısmı iade edilmedi. Daha sonra tekrar kredi kullandım ve taksidimi vadesinden yaklaşık 15 gün önce hesabıma yatırdığım halde hesap işletim ücreti adında 50 TL para kesildi.

Akbank'ın internet şubesi üzerinden şikayetimi ilettiğim halde hiç bir cevap alamadım. Buraya şikayet yazma sebebim bankanın nasıl bir anlayışa sahip olduğunun bilinmesidir yoksa elbette şikayetimi diğer şikayetler gibi inceliyoruz döneceğiz gibi sözlerle cevaplayacaklardır.

Hatice 32 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön