Akbank Kapalı Kredi Kartına Para İadesi Kabul Ediyor!

Petek Ş. |

Trendyol.com' dan 30***29 sipariş numarası ile alışverişim bulunmaktadır. Bu siparişimi Akbank Kredi kartım ile yapmış bulunmaktayım. Akbank kredi kartım ve hesabımı aylar önce kapattırdım. Trendyol.com iademi alışveriş yapmış olduğum eski kredi kartıma yaptı ve kredi kartıma 169 TL yüklenmiş oldu.

Kapatmış olduğum kredi kartı neden işlem kabul ediyor anlamış değilim. Üstelik bana bu parayı alabilmem için Akbank şubesine gidip hesap açmam ve o hesaba aktarım yapabileceklerini söylediler. Hem kapanmış bir kredi kartına işlem kabul ediyor hem de bana borçlu oldukları halde istediğim herhangi bir hesaba havale yapamamaktadırlar. Müşterilerini mağdur etmektedirler. Kredi kartı başvurusu yapmayı düşündüğüm halde şu anda sadece o bankadaki paramı kurtarmaya çalışıyorum!

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  14:04

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi