Akbank Kapalı Karta Ekstre Gönderdi.

Şule C. |

Bana kredi kartı geldi ve geldiği gün kartı müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettim ve müşteri hizmetleri hiç ücret ödemeyeceğimi iletti. Ayrıca kartı hiç kullanmadı, fakat şuan bana extre geldi ve 52 tl borç görünüyor. Hiç kullanmadığım bir kart için bu ücret ne ücreti ve alınması ne doğru ve yasal?

Akbank bu ücreti ödemeyi kabul etmiyorum. Müşteri hizmetlerine şikayet kaydı açtırdım, fakat herhangi bir dönüş yapılmadı. Yapılan hatanın bankanız açısından düzeltilmesini rica ediyorum. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlanmaz ve bu kadarda haksız kazanç olmaz. Konu hakkında işleminizin düzeltilmesi için acil dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şule C.
  02 Mart
  20:14

  Akbanktan bana hala herhangi bir dönüş yapilmadi.konu ile ilgili musteri hizmetlerine aranmak istedigimi bildirmeme ragmen bir dönüş yapilmadi.boyle bir yaklasim olamaz.akbank da hizmet sıfır kesinlikle.

 • 26 Şubat
  16:40

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi