08 Nisan 2013

Akbank Kampanyaya Katılamadım!

22 Şubatta telefonuma gelen mesaja istinaden 28 Şubata kadar kampanyaya katılmak için son/4566 ile katılım gerçekleştirerek gerekli harcamaları da belirtilen süre içerisinde tamamlamıştım.

Ama sonra puan yüklenmeyince bankaya mail yazdım, katılımım olmadığını söylediler. Fakat ben sms yolladığımı hatta ne zaman yolladığımı bile söyledim, onların sistem hatasının bizim suçumuz olmadığını söyledim ama yinede reddettiler. Yaptıkları doğru değil.

Gökhan 13 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan22 Nisan 2013

    15 Nisan da mail yolladılar.Kampanya kaydım yokmuş.Bende var diyorum ve ne zaman sms yolladığımı bile gösterebiliyorum.Ama umurlarında değil kendi hatalarının bedelini müşteriye ödetiyorlar.

  • Akbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön