06 Nisan 2013

Akbank Kampanyaya Katılamadım!

13 martta telefonuma gelen mesaja istinaden 15 martta kampanyaya katılmak için cp/4566 ile katılım gerçekleştirerek gerekli harcamalarıda belirtilen süre içerisinde tamamlamıştım. müşteri hizmetleriyle görüşmemde 1-5 nisan arası yüklenip 7 nisana kadar kullanmam gerektiğini, 5 nisana kadar yüklenmezse tekrar arayabileceğimi söylediler.

Bu akşam aradığımda gerekli kontroller yapıldı ve gün bitmediği için gün sonu işlemleri alınana kadar işlem olabileceği söylendi. Gece saat 12 den sonra aramamda bana gerekli olan kampanya katılım mesajının olmadığı ve yapılabilecek herhangi bir şeyin olmadığı söyleniyor. en son mesaj bize ulaşmadı diyerek mağdur edilmek hiç hoş değil.

Engin 123 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön