07 Mayıs 2013

Akbank Kampanyalarda Vatandaş Mağduriyeti!

Akbank'ın taksit erteleme kampanyasından yararlanmak için gerekli başvuruyu yaptım. Ardından bir yapı marketten gidip alışverişi yaptım. Bekliyorum ki taksit ertelenecek. Fakat bu aya yansıtılmış. Bir de insanla dalga geçer gibi gelen ekstrenin üst tarafında ERTELE yaz şuraya yolla 100TL ve üzeri taksitli alışverişin ertelensin.

Sayın banka sms ile başvuruyu yapmışız, belirtilen kategoriden belirtilen miktarda taksitli alışveriş yapmışız. Fakat taksit erteleme yok. 24 Nisan 2013 tarihinde bir yapı marketten yapmış olduğum 599 liralık taksitli alışverişimin kampanyaya dahil olduğum halde niçin taksit ertelemesinin yapılmadığı konusunda bilgilendirilmek istiyorum.

İlhan 49 Okunma

Cevaplar

  • İlhan13 Mayıs 2013

    Bugün ayın 13'ü şikayetin üzerinden 6 gün geçmesine karşın aynı gün gönderilen mesajdan başka hiçbir dönüş olmadı. Zannedersem burada firma tarafından herhangi bir cevap verildiğinde site tarafından sorun çözülmüş olarak algılanıyor. Fakat bırakın çözümü geri dönüş bile yok.

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön