Akbank Kampanyada Belirtilen Chip Para Verilmedi!

Ahmet M. |

%10 chip para kampanyası kapsamında Yeni Çarşım Mağazasından axes kartımla kampanyalı olarak alışveriş yaptım. Ancak kartıma yüklenen 196 TL 'lik Chip para puanım 30 gün geçmeden silindi. Buna ilaveten daha önceki alışverişlerden kazandığım ve harcadığım puanlarıma karşılık 103,6 TL tutarında Yeni Çarşım kampanya düzeltme adı altında kredi kartımdan para çekilmiştir.

Akbank'ı aradığımda firmayı aramamı söylediler. Firmayı aradığımda ise sorumlu bankadır diyorlar. Ama ben mağdur oldum. Kampanyada belirtilen şartları müşteri işleminden sonra müşteri aleyhine değiştiriyorlar. Bu nedenle mağdur edildim ve şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  16:54

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi