Ali K. Teşekkür Mesajı

Olumlu sonuç aldığım için teşekkür ederim. 19 Şubat'a kadar puanımı yükleyeceklerine dair mail aldım.

Akbank Kampanya Puanım Yüklenmedi!

Ali K. |

Axess karne kampanyaya katıldım Axess'inizle, 7 Şubat'a kadar akaryakıt, elektronik, kırtasiye, oyuncak, ulaşım, otel ve konaklama sektörlerinde yapacağınız harcamalar 200 TL'ye ulaştığında 20 TL, 400 TL'ye ulaştığında 20 TL daha, toplam 40 TL chip-para hediye!

Harcamaları yaptım. Harcamamın 1 tanesi Tan Akaryakıt Petrol Ofisi olmasına rağmen Akbank bu harcamayı geçerli saymadı ve sadece 20 TL yükledi. Müşteri temsilcisi bana firmanın vergi levhasını sorgulamamı söyleyip yüklenmeyen 20 TL'yi onlardan istememi söyledi. Gerisini siz düşünün artık...

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali K.
  16 Şubat
  13:17

  Olumlu sonuç aldığım için teşekkür ederim. 19 Şubat'a kadar puanımı yükleyeceklerine dair mail aldım.

 • 12 Şubat
  10:56

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi