Akbank Kampanya Puanı Eziyeti!

Engin Ç. |

Axessin ramazan kampanyasına kayıt olduktan sonra 30.06.2015 tarihinde A101 isimli marketten 100 TL'lik alışveriş yaptığım halde kredi kartıma anında 10 TL chip para yükleme yapılması gerekirken halen yükleme yapılmamıştır. Ayrıca müşteri hizmetleri tamamıyla müşterilerine eziyet etmekten başka hizmet etmiyor gibi geliyor bana. Kampanyayla ilgili defalarca aradığımda (yaklaşık 7-8 kez) her defasında 20 dakikalara varan sürelerde bekletildikten sonra ancak sitelerindeki bize ulaşın bölümüne yazmakla çözüm bulabileceğimi söylediler ne yazık ki.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  14:38

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 02 Temmuz
  15:10

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi